Акція «Допоможи птахам та тваринам взимку»

12.02.2019 16:10

Що року на чолі з шкільним об’єднанням «КРОК» та волонтерами школи  проводиться акція «Допоможи птахам та тваринам в взимку».

Мета акції -  виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток почуття відповідальності за довкілля, практична допомога птахам та тваринам – виготовлення та вивішування годівничок ( 1-Б клас, вихованці екологічного гуртка «Юні друзі природи» та «Природа рідного краю») та збір продуктів харчування для тварин які мешкають у гідропарку м. Херсона. В акції приймали участь учні 1-11 класів. Діти разом з батьками виготовляли годівнички для пташок, приносили овочі та фрукти для тварин.

Від тепер діти приходять до власноруч виготовлених годівничок, щоб упевнитись, що в період холодів пташки  надійно захищені від голоду.