Акція-свято «Увага! Діти на дорозі»

19.09.2017 14:05

У сучасному світі існує безліч небезпечних місць. Одним із них, безумовно, є дорога, по якій постійно рухається транспорт.

Зубрити правила безпеки життєдіяльності для дітей не дуже весела справа, тому і проводяться у Школі безпеки Херсонського Центру позашкільної роботи виїздні заходи – акції.

18 вересня 2017 року на проспекті Текстильників проведено акцію-свято «Увага! Діти на дорозі», в якій взяли участь 15 команд ЮІДР.

На свято завітали: головний спеціаліст з питань охорони праці безпеки, безпеки життєдіяльності управління освіти Херсонської міської ради Тетяна Василівна Кошелюк, президет і виконавчий директор Херсонського обласного благодійного фонду «Допомога дітям» Світлана Анатоліївна Палій та Ольга Петрівна Бикова, інспектор управління патрульної поліції Олена Леонідівна Вахтель, голова Дніпровської районної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Михайлівна Чулкова та волонтер обласної організації ТЧХ України Даря Добриніна, щоб не тільки провести тематичні конкурси в рамках Акції, а і нагадати усім школярам, що життя одне і його треба цінувати.

У проведених конкурсах команда ЮІДР Херсонської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 52 «Нова поліція» посіли ІІ місце у вело-естафеті «Крутий підйом» та «Кращий знавець правил дорожнього руху» – капітан команди ЮІДР Рідкоборода Єлизавета.