Бібліотечний урок

02.02.2017 07:12

12.01.2017 та 17.01.2017 у 4 А,Б,В   відбулася   інтерактивна гра «Це моя Україна, це моя Батьківщина» присвячена Україні,  розбита на блоки з різними завданнями, які діти повинні виконати:

- «Мавка і компанія» (міфологія)

- «Символіка»

- «Казкові дрібнички» (фольклор)

- «Традиції»

- «Смаколики» (національна кухня) та інш.

Змагаючись на звання кращих знавців своєї країни, учні  дізнаються багато цікавого й повчального.

Щороку українці святкують знаменну подію – підписання 22 січня 1919 року Акту Злуки між Українською та Західноукраїнською Народними Республіками. Віками народ мріяв про єдину Україну, щоб правий і лівий берег Дніпра знаходилися під владою однієї держави, і нарешті його прагнення здійснилося.

Аби підростаюче покоління, яке народилося за часів незалежності, пам’ятало про нелегкий шлях українців до омріяної цілі, 18.01.2017 р. шкільні  бібліотекарі разом з бібліотекарями ХОБД ім. Дніпрової Чайки  провели для 9А,9В захід «Соборність українського народу: Ланцюг єдності» .

Школярі довідалися про історичні подробиці події.

У рамках бібліотечного заходу відбулося також змагання між юними патріотами, які продемонстрували добрі знання державної символіки, природи, історії та традицій рідного народу.

Школярі усвідомили, що День Соборності – не лише подія історичного минулого, а важливий приклад єдності, який потрібно пам’ятати всім громадянам заради щасливого майбутнього України.

16.01.2017 р. та 18.01.17 р. бібліотекарі для учнів 3-А,Б, Г класу провели бібліотечний урок «Історія книги» (екскурс у минуле), під час якого ознайомили дітей з історією створення книги з давніших часів , показали значення  в розвитку світового суспільства; викликали інтерес до книги та історії її виникнення.

“Вибір книг в бібліотеці”  урок відбувся 20.01.17 для  3 Г класу. Діти докладно ознайомились  із розстановкою книг на відкритому доступі , бібліотекарі прищеплювали їм навички самостійного вибору книг за допомогою бібліографічних покажчиків . Учням було цікаво дізнатися про нові надходження до бібліотечного фонду.

26.01.2017р. бібліотекарі школи для 8-в класу провели бесіду « Шлях книги від автора до читача». Під час заходу діти познайомилися з тим, що книга – одне з найбільших чудес створене людиною. Дізналися, який шлях проходить книга,перш ніж потрапити до рук читача. Почерпнули багато цікавої та корисної інформації.

26.01.2017р. у бібліотеці відбувся  урок для 6 – Г класу «Про книгу і бібліотеку», мета якого викликати в учнів почуття поваги і шанобливого ставлення до книги, розвивати пізнавальні навички потреби користуватися бібліотекою; виховувати у дітей любов до книги, прищеплювати знання та вміння бережного поводження з нею.

31.01.2017р. Працівники відділу Інтернет - центра Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки завітали до нашої школи та провели для 7-А і 6-В класів  краєзнавчий  турнір «Перлини Таврійського краю».

Створені команди завзято змагалися між собою за звання кращого  знавця Херсонщини.

Діти довели, що знають історичне та культурне надбання Херсонщини – «перлини», якими вони дійсно можуть пишатися..

31.01.17 р. в бібліотеці провели інтелектуальну гру «Знайомі незнайомці» для 5- Б,Г кл.  Бібліотекарі сприяли засвоєнню учнями знань про птахів ; розвивали пізнавальні здібності дітей, концентрацію уваги та пам'ять ;виховували пізнавальну активність, дбайливе ставлення до природи рідного краю, а саме тваринного світу (птахів).

Виховували екологічну спрямованість, любов до природи.

2.02.2017 у  бібліотеці для 6-А і 6-Б класів було проведену історичну подорож на тему «Лицарі таврійського краю. Козаки Херсонщини» . Діти взяли активну участь в розважальній грі про історичне минуле нашої країни.