Благодійна акція «Яблучко»

05.12.2019 21:38

В рамках благодійної акції «Яблучко» з  18 листопада по 28 листопада 2019 року в Херсонській спеціалізованій школі І – ІІІ  ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради проходила благодійна акція «Яблучко», у акції взяли участь учні та батьки 1 – 11 класів. Зібрані яблука (357 кг.) волонтерським загоном школи «Від щирого серця» було передано у Херсонську дитячу обласну лікарню, гематологічне відділення; Херсонський обласний будинок  дитини; Херсонський навчально – виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №29»; Херсонський будинок для людей похилого віку ХОСПІС; Соціальний Центр матері та дитини.

Участь у благодійних заходах виховує у дітей та молоді навики благодійної діяльності, підтримки благодійницьких починань, небайдужість, турботливість, активну громадянську позицію.