Благодійна акція «Ветеран поруч»

13.03.2019 10:49

Зменних дат у нас багато, але, опалена в вогні, оплачена життям солдатів – ця, найзначніша в наші дні…

11 березня 2019 року волонтери загону «Нащадки Перемоги» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови (педагог-організатор Кадецька І.М.) разом з клубом «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Адвокатова С.І.) провели благодійну акцію «Ветеран поруч», присвячену Дню визволення міста Херсона від фашизму. До ради Херсонської обласної організації ветеранів завітали зі святковою концертною програмою юні артисти Зразкового художнього колективу ансамблю народної пісні «Веснянка» Центру, керівник Зінчина Т.В., Чугунова Крістіна (ЗЗСО №52) з піснею «Жди меня и я вернусь», Афанащенко Данило ( ЗЗСО №52)  з віршем «Можливо знову загримлять гармати».

Щирі вітання, солодощі і фрукти до Дня визволення міста — багаторічна традиція школярів-волонтерів Дніпровського району.

Спасибі вам, дорогі ветерани, за Перемогу і відбудову країни у лихі повоєнні роки!