Благодійна акція «Яблучко»

24.11.2018 07:16

В рамках благодійної акції «Яблучко» з  8 листопада по 18 листопада 2018 року у Херсонській спеціалізованій школі І – ІІІ  ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради проходила благодійна акція «Яблучко», у акції взяли участь учні та батьки 1 – 11 класів. Зібрані яблука (388 кг.) волонтерським загоном школи «Від щирого серця» було передано у Херсонську дитячу обласну лікарню, гематологічне відділення

(60 кг.); Херсонський обласний будинок  дитини (60кг.); Херсонський навчально – виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №29» (50кг.); Херсонський будинок для людей похилого віку ХОСПІС (40 кг.); Дошкільний навчальний заклад  Центр розвитку дитини № 20 «ПІРАМІДКА» (50 кг); Херсонський  ясла-садок №33 Херсонської міської ради ім.. Фрідриха Фребеля (50кг.); В пункт  по збору допомоги воїнам АТО, який знаходиться у будівлі  Херсонської міської державної адміністрації (78 кг.)

Участь у благодійних заходах виховує у дітей та молоді навики благодійної діяльності, підтримки благодійницьких починань, небайдужість, турботливість, активну громадянську позицію.