Благодійна акція «Янголи добра!»

20.12.2019 22:31

У грудні 2019 року Херсонський обласний Центр народної творчості спільно з працівниками онкогематологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні оголосили обласну мистецьку благодійну акцію «Янголи добра».

До участі в акції долучилися учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови, які власними руками виготовляли і прикрашали янголят.

19 грудня під час відкриття Головної ялинки Херсонщини відбулось завершення акції – рукотворні ангелятка знайшли своїх адресантів. Протягом свята жителі та гості Херсона активно купували руко твори. Зібрані кошти Святий Миколай разом з солодощами та іграшками від майстрів Херсонщини доправив до онкогематологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні. На ці кошти будуть придбані медпрепарати, необхідні для лікування маленьких пацієнтів.

Творімо добро разом, бо добра, як відомо, багато не буває!