Благодійний фото-проект "Краса без обмежень!"

01.11.2019 20:45
Громадська організація "Всеукраїнська організація осіб з інвалвдністю "Велід" започаткувала  благодійний фото-проект "Краса без обмежень!"до Міжнародного дня захисту дітей цього року. У ньому взяли участь 20 яскравих дітей з інвалідністю  Олешківського дитячого будинку,  творчого дитячого колективу "Янголи Добра" НВК 48 та з ГО "Аутизм. Зачаровані діти-Херсон", а також  військовослужбовці 11-ї окремої бригади армійської авіації.
Мета соціального проекту-формування толерантного ставлення до дітей з інвалвдністю в Херсонській громаді, які відчувають себе повноцінними членами сучасного суспільства; продемонструвати загалу, що краса не завжди відображається лиш у зовнішньому блиску, вона - у турботі сильніших про слабших,  їхній всебічній підтримці та безмежної любові до таких людей,  а особливо дітей з особливими потребами.

Сьогодні, 24 жовтня 2019 р. учні  Херсонської спеціалізованої школи 52 з поглибленим вивченням української мови відвідали урочисте відкриття благодійної фотовиставки  "Краса без  обмежень!", яка приурочена 75-й річниці визволення від нацистських загарбників в Україні. Під час презентації фотовиставки для гостей виступали  діти з інвалвдністю творчого дитячого колективу "Янголи Добра", що стали  учасниками благодійного фото-проекту.