Cвято Рідної мови

22.02.2017 20:04

21 лютого у всьму світі прийнято вважати Днем Рідної мови!!! Так, так, саме рідної! Тому для нас це День української мови--соловїної, калинової, милозвучної, безсмертної та найкрасивішої!!!
Тому в цей день учні 6-Г класу відвідали свято Рідної мови в Херсонській обласній дитячій бібліотеці ім. Чайки Дніпрової!!!
Досвідчений колектив бібліотеки творчо підійшов до святкування : україномовні конкурси, творчі завдання, прислівя та приказки— цим була насичена програма. Учні в свою чергу довели, що вправно володіють українською мовою, орієнтуються в народних висловах, знають значення фразеологізмів та вміють співати рідною мовою!!!
А ми – українці, вибираємо свою мову: мелодійну, співучу, солов’їну, калинову, барвінкову, чарівну. Доброго дня! Привіт! Вітаю! Здрастуйте! Доброго здоров’я! Здоровенькі були! Дай Боже здоров’я! Такі привітання можна почути у різних регіонах України. Діти Херсонської спеціалізованої школи №52 довели, що вміло використовують ці вислови!!!
А всім українцям бажаємо вивчити українську мову так, щоб розмовляти нею правильно, красиво, вишукано. Українська мова того варта!