ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ!

03.10.2016 16:43

День Вчителя! Це свято, яке об’єднує не лише вчителів,а ще й учнів! Сьогодні радісний настрій дарували вчителям учні  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52.Напередодні свята діти  початкової школи малювали вітальні листівки, учні середньої та старшої школи виготовляли стіннівки із вітальними словами. Так, у коридорах школи радують око яскраві вітання.

Окрім того, до Дня Вчителя учні школи підготували святковий концерт, в якому взяли участь діти всіх паралелей: танцювальні номери, власні віршовані поезії, пісні у вокальному та хоровому виконанні – це все радувало око вчителів.

Перший поверх школи заповнений виставковими роботами та екібанами «Осінні дари Херсонщини», які виконували колективно учні кожних класів.