День 1.

27.05.2019 13:15

1 день — 27. 05. 2019 року

Гасло дня: «Старі - нові друзі»

Путівка дня: День знайомств.
1. Ранкова лінійка. Ознайомлення з режимом дня в таборі.

2. Розподіл по загонах.

3. Проведення інструктажів та бесід з правил безпечної поведінки.

4. Вибір пісні, девізу, емблеми, назви загону.

5. Конкурс  на кращий девіз загону

6. Розваги у комплексі «Чумацька криниця»

7. Підбиття підсумків.

Подорож по  дитячій країні «Супутник» ми розпочали із Нових Знайомств. Всіх розподілили по загонах, ознайомили з режимом роботи табору, правилами поведінки. Табір «Супутник» зібрав в своє дружне коло   18 загонів - 189 дітей. Діти з нетерпінням чекали відкриття табору! Літні канікули після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку. Саме в   пришкільному таборі на школярів чекатимуть спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії.
Перший день в літньому пришкільному таборі «Супутник» проходить весело, цікаво та змістовно.

База зеленого туризму «Чумацька криниця» гостинно зустріла дітей. Ті, хто відвідали базу вперше - відкрили  для себе місце найкращого відпочинку, інші - впевнилися ще раз, що відпочинок на природі за містом, на лоні мальовничих пейзажів у приємній компанії друзів - ідеальний варіант для початку літніх канікул та гарного відпочинку!!!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО