День позитивного настрою

03.04.2019 17:12

2 квітня 2019 року на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради шкільним парламентом «КРОК», волонтерами школи та волонтерами ХОО ТЧХУ (педагог-організатор Кадецька І.М., практичний психолог Хабрат К.В.)

в рамках Всеукраїнського місячника Товариства Червоного Хреста України під гаслом «101 рік Милосердя» було організовано та проведено  «День позитивного настрою».

Метою даного заходу є  підтримка  психологічного здоров’я учасників навчально-виховного процесу,  сприяння усвідомленню важливих неповторних складових власного життя, попередження суїцидальної поведінки серед учнівської молоді,  розширення усвідомлення «Хто я?».

Проведені заходи протягом дня:

• для гарного настрою учням, батькам та вчителям школи на початку дня було запропоновано цукерки з передбаченнями;

• створено  книгу «Рецепти гарного настрою», в якій учні школи, батьки та вчителі ділилися своїми власними рецептами для підвищення настрою;

• волонтерами ТЧХУ  було створено пам’ятку «Поради для покращення настрою» , яку мали змогу отримати всі бажаючі батьки та вчителі;

• для учнів молодшої школи проведено тренінг « Розвиток емоційного інтелекту  як основа психологічного комфорту у навчанні», метою якого є розвиток в учнів емоційного інтелекту та уміння виокремлювати свої почуття та почуття інших людей; виявлення лідера та розвиток довіри між членами команди, розвиток творчого мислення та самовираження.

Як добре, що не потрібно чекати ні хвилини, щоб почати робити світ кращим!