День працівників радіо, телебачення та зв’язку!

16.11.2019 13:35

15 листопада 2019 року учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови привітали працівників Херсонської філії Укртелекому  з професійним святом: Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку. Учні школи підготували святковий концерт на якому виступили: Народний художній колектив, дитячий хор «Жайвір» (художній керівник – Козян Роман Михайлович), зразковий художній колектив «Дельсарт» (хореограф: Алексашкін Микола В’ячеславович), хореографічний колектив «Ельданс» (хореограф: Євстратенко Ганна Володимирівна), переможниця міжнародних фестивалів циркового мистецтва, учасниця телевізійних шоу, фіналістка телевізійного проекту «Україна має талант», учениця 8-В класу Плутахіна Анна, учасниця проекту голос діти 4 сезон, переможниця Всеукраїнського параду планет, учениця 3-Б класу Комова Дар’я.

Учні та вчителі школи побажали усім працівникам медійної сфери та зв’язку міцного здоров’я,  добра й злагоди, здійснення задумів та мрій, удачі, успіхів та благополуччя, радувати глядачів і слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишатися завжди цікавими, не втрачати своєї індивідуальності.