День захисника України та День козацтва

12.10.2018 18:56

З метою вшанування мужності та героїзму захисників України, військових традицій, сприяння подальшому зміцненню патріотичному духу в підростаючого покоління.

12 жовтня в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови стало традицією проводити День козацтва, бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання – відроджувати і примножувати наші традиції. Для учнів 1-6 класів проведено урочисту лінійку з нагоди святкування Дня українського козацтва «Ми – нащадки козацької слави», флешмоб «Славні козаки», протягом дня для учнів школи проходили спортивні естафети «Козацькі забави» де хлопці показували не тільки фізичну витривалість, а і знання козацьких традицій, у бібліотеці створено виставку «Степ та воля – козацька доля», шкільні бібліотекарі разом із бібліотекою №23 ім. І. Багряного для учнів 7-8 класів провели історичний хронограф «Народ мій є! У його гарячих жилах козацька кров пульсує і гуде», узяли участь у міні-дискусії «Хто він, герой сучасної України?», прослухали бібліографічний огляд літератури з книжкової виставки – історичної розвідки «Поле битви - Україна: від «володарів степів» до «кіборгів»».Учні школи разом з вчителями відзначали свято у вишиванках.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнавати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне й духовне відродження народу, навчитися пишатися, тим що ми – Українці.