1 вересня - День знань

03.09.2018 11:53

Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято дітей, батьків, вчителів, яке об’єднує всі покоління.

1 вересня 2018 року у Херсонській спеціалізованій школі I-III ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради відбулося свято 1 дзвоника. Майже 140 учнів нашої школи вперше сядуть за парти, а для 11-х класів цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.

Директор школи Бєляєва В.І. привітала всіх з чудовим святом, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. На святі виступили хореографічні колективи «Ельданс»( керівник: Євстратенко Г.В.), «Дельсард» (Алексашкін М.В.), народний дитячий хоровий колектив «Жайвір» ( керівник: Козян Р.М.).

День знань - це день яскравих вражень і переживань, нових надій, зустрічей і сподівань.