«Мега-шоу шкільного життя 2020-2021»!

08.06.2021 08:29
Сьогодні, 8 червня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів  №52 з поглибленим вивченням української мови продзвенів Останній  дзвоник «Мега-шоу шкільного життя 2020-2021»!
Із закінченням навчального року здобувачів освіти привітали  директорка школи Людмила Шалаєва та Віолетта Царькова, депутатка  Херсонської районої ради Херсонської області. Не зважаючи на всі складнощі цього року, учні нашої школи отримували нові знання, активно брали участь у різноманітних проектах шкільного, міського та обласного етапів, та кращі з них відзначені похвальними листами, грамотами, дипломами різних рівнів. Свято пройшло з натхненням та щирими емоціями у всіх його учасників: учнів, випускників, педагогів,батьків! Вітаємо всіх із закінченням навчального року!До зустрічі першого вересня!