Екскурсії до відділення ПриватБанку

11.11.2019 13:45

З метою формування уявлення щодо професій підвищення рівня фінансової грамотності для учнів 5 – 8 класів ЗЗСО №52 з 11 листопада 2019 року  організовано екскурсії до відділення ПриватБанку .

В ході заходу учні побачили як працюють фахівці з клієнтами, діти отримали урок фінансової грамотності від фахівця відділення банку та ознайомилися з правилами користування банкоматом, терміналом та отримали корисні поради.

Під час екскурсії учні познайомилися з основними банківськими професіями та отримали інформацію про користування інтернет-банком.

Учням були видані сертифікати, які дозволяють без зайвих проблем разом з батьками отримати карту Юніор, а також самостійно і розумно розпоряджатися коштами. За словами учнів, екскурсія була дуже корисною, адже вони отримали багато цікавої інформації.