Екскурсія на Данон

04.12.2019 19:20

03.12. 2019 року учні 5-в класу відвідали підприємство «Данон Дніпро». Діти побували на  виробництві та на власні очі побачили те, як виготовляється смачна й корисна продукція «Данон». Під час екскурсії фахівці компанії цікаво та змістовно розповіли та показали, де, ким та яким чином організоване виробництво і контроль якості продукції. Діти побачили, як у величезних танках – металевих цистернах – пастеризується свіже коров'яче молоко. А потім перетворюється в кефір, йогурт, ряжанку, смачні сирки. Учні переглянули відео про кисломолочні продукти, відповіли на питання вікторини про продукцію заводу. Наприкінці екскурсії на всіх чекав сюрприз - дегустація йогурта. Задоволені та сповнені нових вражень, діти повернулися до школи.