Переможна хода учнів ЗЗСО №52!

26.05.2023 08:44

Колектив  Херсонської спеціалізованої школи № 52 з поглибленим вивченням української мови знову вітає переможців!  На цей раз учні освітнього закладу з 2  по 11 клас прийняли результативну участь у 17 Всеукраїнській інтернет - олімпіаді "На Урок" з англійської мови! Педагоги впевнені, що такі інтелектуальні змагання - це унікальна можливість продемонструвати реальний рівень знань, і не помилились! 64 учні стали переможцями: із них 33 чол отримали Дипломи I ступеню, 25чол.- Дипломи II ступеню і 6 учнів нагороджені Дипломами III  ступеню! Пишаємося здобутками кожного школяра! За перемогами учнів  завжди стоять  учителі, які попри війну роблять усе можливе, щоб діти не тільки навчались, а і мали можливість брати участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, олімпіадах! Дякуємо високопрофесійним  учителям англійської мови ЗЗСО №52 Сергію Євстратенко, Ірині Хлебтуновій, Ользі  Жук, які підготували переможців! Успіхів і наснаги! Разом до Перемоги! Миру нам усім якнайшвидше!