Херсонським школярам нагадали про правила особистої безпеки

13.02.2021 17:37

11 лютого 2021 року на базі міської філії бібліотеки №23 імені Івана Багряного відбулося засідання Школи безпеки Херсонського Центру позашкільної роботи «Про безпеку знаємо, про безпеку дбаємо». У заході взяли участь переможці та призери відкритого творчого конкурсу «Подорож від 101 до 104» - здобувачі освіти 1-4 класів ЗЗСО№52.   Представник бібліотеки Світлана Калігорська та керівники клубу «Лідер» Центру Світлана Адвокатова і Ірина Нурулліна для учасників засідання підготували міні-вікторини: «Обережно, ліки!», «Ми - пішоходи», «Небезпечні сірники», «Не спілкуйся з чужими людьми». Діти повторили правила особистої безпеки в ігровій формі та зосередилися на головних питаннях здорового способу життя. Учні 4-а класу школи №52 Михайловський Костянтин і Супруненко Ксенія отримали грамоти переможців конкурсу «Подорож від 101 до 104» від обласного Центру громадського здоров’я і подарунки від управління патрульної поліції у Херсонській області та клубу «Лідер» Центру.

12 02 2021 безпека 1