Шановні відвідувачі!

Ви знаходитесь у віртуальній приймальні школи №52. Метою даного проекту є формування ефективного механізму інформаційної взаємодії між адміністрацією школи, учнями та їх батьками.

На Ваші запитання відповідає особисто директор школи Шалаєва Людмила Василівна. Просимо ставити питання лаконічно та по суті справи. Перегляньте, чи немає відповіді на подібне питання раніше. Уважно прочитайте новини, часто там є відповідь на Ваше питання.

Ви обов'язково отримаєте відповідь (коментар) на сайті або отримаєте відповідь по електронній пошті.

Адміністрація залишає за собою право видаляти повідомлення, що суперечать правилам мовного етикету, містять образи та ненормативну лексику.

Анастасія. Доброго дня, чи є у вас вільна вакансія на посаду вчителя української мови та літератури(зарубіжної літератури)? Можливо на часткову зайнятість?

Відповідь: Доброго дня! Вакансій немає

Родители. Добрый день! Скажите, пожалуйста, когда детям сделают ученические билеты? Почему дети 3 неделю ездят в школу в маршрутках по полной стоимости?

Відповідь: Шановні батьки! Дякую за питання! За інформацією класних керівників та секретаря школи термін дії всіх наданих учнівських квитків продовжено, для учнів усіх перших класів оформлено нові. Для якнайшвидшого реагування прошу вказати клас до якого ходить Ваша дитина.

Розклад уроків. Тиждень А/Б