Відбулося засідання педагогічної ради

30.12.2023 15:53

В педагогічному колективі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів #52 з поглибленим вивченням української мови відбулося засідання педагогічної ради - подія, на перший погляд, досить звичайна, передбачена планом роботи, однак кожне засідання педради в закладі - це творчий пошук і знахідки! Не стало виключенням і на цей раз! Майже п'ятдесят педагогів школи #52 зібрались в онлайн - режимі з усіх куточків України і світу, у формі методичної панорами об'єднались спільною турботою не тільки про сьогодення майже девятисот учнів школи, а й майбуття рідного освітнього закладу!
         У ході засідання педагогічної ради було розглянуто ключові питання:
- формування та реалізація освітньої траєкторії для здобувачів освіти;
- ефективність системи оцінювання навчальних досягнень у формуванні ключових компетентностей здобувачів освіти  5-6 класів, які навчаються відповідно Державному стандарту базової середньої освіти (НУШ).
       Учасники заходу спільно обговорювали та виконували завдання у хмарних технологіях: Kahoot, Padlet, Mentimeter.
       Під час засідання панувала доброзичлива, робоча атмосфера. Разом педагоги зуміли довести, що і в цей надскладний воєнний час колектив розвивається, а значить школа живе і впевнено рухається з вірою у мирне майбутнє України!