Турнір «Ігри патріотів Херсонщини»

25.10.2019 17:28
На базі Херсонської спеціалізовано« школи І- ІІІ ст. №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради відбувся фінал II (районного) туру обласного інтерактивного турніру «Ігри патріотів Херсонщини». Турнір має на меті сприяти патріотичному вихованню учнів, поширювати знання про природу, історію та культуру нашого краю; формувати, розширювати та поглиблювати краєзнавчо-інформаційні інтереси учнів. Учасниками турніру стали читачі - учні 4-9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Змагання проходили у формі тестування. Для кожної вікової групи розроблені свої тестові завдання. Гідно оцінити знання учасників та визначити переможців у Дніпровському районі допомогло журі: Новицька Г.І. завідувач ІБВ ХОБД імені Дніпровської Чайки (голова журі), Червонім Т.І. головний бібліотекар абонементу обслуговування ЦБД. Біла О.В. завідувач сектора комплектування фондів та каталогізування документів ХОБД імені Дніпровської Чайки (члени журі) та секретар Ліпкіна А.Г. Вітаємо Скельсарова В. (8-Г клас) - І місце. Тимощук М (7-Б клас) - І місце та Ейсмантович Є. (5-Г клас) - II місце.

Бажаємо успіхів нашим переможцям у фіналі обласного турніру.