Інтелектуальний калейдоскоп

20.11.2015 15:55

Що наше життя? Гра! Коли бракує азарту, життя перетворюється на сіре існування. Існує чимало видів ігор: спортивні, навчальні, пізнавальні, розважальні. Але існує така гра, яка об'єднує всі ці види в один. Вимагаючи максимального напруження сил і здібностей, вона подарує ні з чим не зрівняну радість досягнення цілі, фантастичне усвідомлення особистих здібностей реалізації і перемоги над собою.

10 років тому, 18 листопада 2005 року, було проведено першу гру брейн-ринг «Херсонщина краєзнавча», під час якої учасники гри виборювали звання Чемпіона, відповідаючи на питання з історії, географії, культури нашого рідного краю  -  Херсонщини. І з цього часу, кожного року, традиційно серед вихованців гуртків комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проводяться тематичні зимові, осінні та весняні серії ігор брейн-ринг за звання Чемпіона та володаря перехідного кубку – сови, як символа знань та мудрості.

Тож ми, учні 7-Г класу, вихованці гуртка «Джура» Центру взяли участь у  ювілейній грі брейн-ринг «Інтелектуальний калейдоскоп» серед команд гуртків середньої вікової групи (6-7 клас) за звання Чемпіона осінньої серії гри. У напруженій боротьбі серед шести команд своєї вікової групи ми дійшли до фіналу, але нам не вистачило  трішечки сил щоб стати Чемпіоном. Проте ми впевнені, що здобутий досвід участі у грі допоможе нам отримати довгоочікувану перемогу у грі-реванші 5 січня 2016 року.

Вихованці та керівник гуртка «Джура» Руденко М.М.