Інтернет – це залежність чи саморозвиток?

08.02.2019 16:05

6 лютого в актовій залі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 відбувся виховний захід на тему: «Правила користування безпечним Інтернетом». Адже щороку за ініціативи «Майкрософт Україна» кожен другий вівторок лютого в Україні відзначається Міжнародний День безпечного Інтернету. Метою заходу було: профілактика користування інтернетресурсами, користування основними правилами он-лайн Інтернету. Захід був орієнтований на учнів початкової школи. Діти 8-В класу розіграли інсценівку під назвою «Казка про Інтернет друзів». Основним змістом казки було пояснення головного правила безпечного Інтернету – не погоджуватись на зустріч із незнайомцями, тим паче у безлюдному місті. Учні зачитували авторські поезії на тему: «Інтернет – це залежність чи саморозвиток?». Глядачі в залі із захопленням сприймали молодих акторів. На завершення заходу було переглянуто мультфільми та проведено квест-опитування, а хто давав правильні відповіді, отримував інформаційні брошури, на тему Інтернету.

Захід підготували та провели вчителі Маринка Ю.О., Густенко О.О.