Іскру гаси до пожежі, бо вогонь не знає меж

21.11.2018 07:05

Найбільша цінність людинице її життя. Щоб зберегти йогонеобхідно бути пильним і знати як діяти в будь-якій надзвичайній ситуації.

Сьогодні особливо важливо дотримуватися правил пожежної безпеки скрізь, адже ми живемо в епоху наукового прогресу: усюди оточує побутова техніка, легкозаймисті речовин. Кожен має знати як діяти у випадку виникнення пожежі: Кого кликати на допомогу? Куди треба телефонувати під час пожежі, що треба повідомляти? Чи можна відчиняти вікна при пожежі? Чому сірники – не іграшка для дітей?

У Херсонській спеціалізованій школі I-IIIступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради активно працює агітбригада «Дружина юних пожежників», яка дає відповіді на всі ці питання, поглиблює знання учнів не лише нашої школи, а й у межах міста Херсон.

«ДЮП» - добровільне об’єднання учнів, яке має на меті виховання мужності, благородства, фізичної загартованості та пожежно-технічної професійної орієнтації. Також є не менш важливим усвідомлення відповідальності за збереження життя та здоров’я людей, матеріальних цінностей від пожеж.

Основними напрямками роботи є:

вивчення основ пожежної профілактики, первинних засобів пожежогасіння та ознайомлення з пожежною технікою;

розвиток у дітей зацікавленості до участі у змаганнях з пожежно-прикладного спорту, у конкурсах, олімпіадах, вікторинах на протипожежну тематику

залучення дітей до відвідування пожежно-технічних училищ, виставок і пам’ятних місць, що розповідають про подвиги пожежних.

Протягом року Юні Пожежники нашої школи проводять серед учнів початкової та середньої школи вікторини, конкурси на тему «Протипожежна безпека», готують виставки поробок, стіннівки «Подорож від 101 до 104», виготовляють буклети з найнеобхіднішою інформацією. Наша команда «Так триматибере участь у різних конкурсах: змагаємося зі школами Дніпровського району міста Херсон, де займаємо призові місця I, II, III місця. Також відвідуємо дитячі садочки, інтернати, щоб розповісти дітям про причини та наслідки виникнення пожеж. Постійно залучаємо до співпраці нові покоління пожежників.

У ДЮП кожний дружинник виконує протипожежні правила в школі, на подвір’ї, вдома, у полі, лісі, та закликає своїх товаришів, щоб якомога більше дітей навчилися користуватися найпростішими засобами пожежогасіння!

Шамрай Катерина 9-В клас