Під час воєнного стану дистанційні школи надають безоплатний доступ до навчання. Команда МОН підготувала перелік шкіл і організацій, які можуть допомогти дітям і сім’ям.
- Дистанційна школа "Атмосферна школа" надає безкоштовний доступ до пакету "Слухач" із готовими навчальними матеріалами, які можуть використовувати й учителі.
- Дистанційна школа "Оптіма" відкрила безоплатний доступ до річних матеріалів для 1-11 класів. Після реєстрації усі охочі отримають посилання та паролі для входу.
- Дистанційна школа "DAR" відкрила навчальну платформу для учнів 7-11 класів.
- Академія сучасної освіти "А+" створила онлайн-проєкт для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять у Zооm.
- Команда "Jamm School" організувала дистанційну школу для учнів 5-11 класів.
- Платформа сучасної освіти "ThinkGlobal Online" доєднує до живих уроків, надає навчальні матеріали та проводить додаткові активності для діток. Стежте за розкладом.
- Дистанційна школа "Liko Education Online" для всіх охочих відкриває безплатний доступ до навчання на платформі "Liko Education Online". Інструкція для реєстрації на навчання (2-11 класи) за посиланням.
- "Alterra School" відкриває екстернат-платформу. Користувачі зможуть отримати доступ до матеріалів і тестів. Подробиці тут.
- Освітня платформа "OkStudy" розпочала безоплатні щоденні онлайн-зустрічі з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів тощо. Розклад щодня оновлюється в Telegram-каналі.
- Комп‘ютерна академія "ШАГ" організувала безкоштовну серію онлайнових майстер-класів і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct. За оновленнями стежте на сайті.
- Науковий ліцей Клима Чурюмова відкрив реєстрацію на онлайн-уроки та регулярні щоденні зустрічі дітей із психологом. Програма дає можливість дітям слухати предмети шкільної програми, науково-популярні лекції, авторські курси від учених, митців, цікаві інтерактиви неформальної освіти та долучатися до мовного клубу. Протягом дня планують регулярні ввімкнення психологів.
- Центр дистанційної освіти "Джерело" надасть вільний доступ до повного пакету "Слухач" (1-11 класи) для самонавчання. Реєстрація за посиланням.
- Проєкт "School Navigator" надасть доступ до записів уроків, а також уроків у режимі реального часу українською, англійською та російською мовами. Реєстрація тут.
- Математична онлайн-платформа "GIOS" відкрила безкоштовне під‘єднання до платформи, реєстрація за посиланням.
- Науково-дослідницька школа "Базис" спільно з Viber-спільнотою "Школа інфо" проводять освітню ініціативу для учнів початкової та середньої школи України.
- Всеукраїнський освітній проєкт для підлітків від We benefit together – компанії, яка займається поповненням кадрового резерву у сфері ІТ із метою створення продуктів для ІТ-компаній. На час воєнних дій навчання та тестування проводиться безплатно.
- Мережа навчальних закладів М`Аndryk International School запрошує учнів 1-8 класів до безоплатних онлайн-уроків із нашими відчайдушними вчителями, які не зважаючи на ситуацію, хочуть усіма силами допомогти дітям почуватися у безпеці, ділитися усмішками та знаннями.
- Нова Українська Школа організувала серію пізнавальних онлайн-зустрічей із учителями.
- Платформа Кампстер відкрила безкоштовний доступ до курсів на платформі.
- Alterra school відкриває екстернат-платформу ALTERRA ONLINE EXTERNAT і дає доступ до матеріалів та тестів.
- Erudito надає вчителям 3-4 класів початкової школи готовий контент та домашку без паперу. Також діти можуть використовувати Erudito окремо, як застосунок, в період, коли немає доступу до школи, але є інтернет. Google play. App store.
Чудова новина для школярів! Повідомляє Міністерство освіти і науки України
Рекомендуємо застосунок для здійснення лабораторних робіт із фізики, хімії та біології.
AR_Book – інтерактивний помічник у проходженні шкільної програми, розроблений компанією Flexreality.
Кількість експериментів збільшується кожного дня.
Завантажити застосунок можна за посиланнями нижче.
App Store 👉 apple.co/3JightI
Google Play 👉 bit.ly/3x4It0V
Практичні завдання для 1–4 класів Нової української школи http://osvita.ua/school/nus/85408/
У межах проєкту «Навчання без меж» Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та регіональних каналів Суспільного мовника триває трансляція відеоуроків для школярів 5-11 класів.
Докладніше: bit.ly/3xdGhUQ