Історія  школи
(у розповідях та фотодокументах)
Школа — це велика родина, яка об’єднує велику кількість людей різних років. Чим довша історія школи, тим більша кількість людей пов’язана з нею. Саме вона як мати дала путівку в життя багатьом. І саме шкільні дні і роки залишаються в нашій пам’яті найяскравішими, сповненими безжурної радості, світла і добра, сторінками з нашого дитинства і ранньої юності. Шкільні роки – це 3000 днів, які ми всі прямували і прямуємо до школи. Скільки зроблено контрольних і лабораторних робіт, списано зошитів, проведено пам’ятних екскурсій, прочитано книг.
І добре, що в нашій школі є свій літопис, своя історія, де по зернятах зібрано все про її жителів – учнів, вчителів. Щоб можна було б в будь—який момент повернутися, доторкнутися до свого дитинства – країни , якої не має на карті, та яку дуже легко знайти. Вона поряд, у нашій пам’яті. Аби пам'ять була міцною і тривалою необхідно її відтворити в історії школи.

Історія школи №52– низка цікавих починань, ініціатив, педагогічних знахідок. Славну історію школи писали чудові люди, висококласні професіонали. За всіх часів складовими у вихованні особистості в школі №52 були такі загальнолюдські цінності, як добропорядність, інтелігентність, толерантність.