Конкурс авторів віршованої поезії "Поетичний вернісаж-2020"

21.02.2020 19:52

Як завжди, весело та цікаво відбулось підведення підсумків ІІ-го етапу обласного конкурсу авторів віршованої поезії "Поетичний вернісаж-2020" серед дітей та учнівської молоді ("Літературна майстерня", "Творча лабораторія", Клуб "лідер" ХЦПР, керівник- Адвокатова С.І.) у бібліотеці № 23 ім. І. Багряного.

Серед переможців літературного конкурсу  здобувачі освіти Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови, а саме:

Чорна Софія (5-Г кл.);

Яковенко Дарія (9-В кл.).

Працівниками бібліотеки було проведено літературно-краєзнавчу вікторину "Відкрий для себе рідне місто" (для учасників різних вікових категорій). Запрошені: член Спілки письменників України Є.П. Пастухов, письменник-краянин Є.О.Кулак.  Гості ознайомили присутніх зі своїми поетичними доробками, цікавими фактами з життя та творчості, а юні автори читали власні вірші...Вітаємо переможців відбіркового етапу! Бажаємо учасникам призових місць в обласному Конкурсі!