Конкурс майстрів художнього читання "Мова моя калинова"

26.11.2016 15:35

Херсонська спеціалізована школа брала участь у №52 II етапі міського конкурсу майстрів  художнього читання "Мова моя калинова"(конкурс читців "Лунай, прекрасна наша мово!"). Переможці отримали почесне I місце і переходять до наступного етапу, серед них: Новосельська Дарина,  Рідкоборода Ліза, Шумик Анастасія, Ковтонюк Валерія, Бідах Вікторія, Трубаєв Олександр.
Дипломом лауреата нагороджено: Вишневську Катерину, Радішевську Анастасію, Андруську Адріану, Голуба Олександра, Артемчук Дар’ю, Захарчук Дар’ю, Дрюк Дар’ю, Бовкуш Анну, Сільченко Антона. Активним учасником  стала Жидкова Вероніка.

У III міському конкурсі майстрів художнього читання "Мова моя калинова" посіла II місце Ковтонюк Валерія - учениця Херсонської спеціалізованої школи №52. Класний керівник Урсуленко Л.І.