Квест «Цілі сталого розвитку»

17.09.2018 09:02

15 вересня 2018 року в парку  «Херсонська Фортеця» для херсонських школярів та студентів відбувся квест «Цілі сталого розвитку», який організовано ГО «Громадський центр «Нова генерація» в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Учні 10 – А класу взяли участь у квесті  та у різноманітних інтерактивних активностях. Спробували  багато цікавого: посортували сміття, пограли в дебати, взяли участь у вікторині з репродуктивного здоров’я, залишили свої корисні речі в Банк потрібних речей.

Для інформування херсонської молоді щодо змісту цілей обрано формат квесту. Це інтерактивна гра, упродовж якої  учасники  виконують завдання, щоб отримати приз у фіналі. Квест  складався з 17 кроків, кожен з яких відповідає певній цілі сталого  розвитку. Саме така інтерактивна форма дозволила ефективно донести інформацію до молоді.