Let’s Learn English!

22.03.2016 23:28

Школа №52 + студентська молодь ХДУ = плідна співпраця та мотивація для вивчення англійської мови

На виконання Указу Президента України від 16 листопада 2015 р. «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» 21 березня 2016 р. на базі Херсонської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради пройшло спільне засідання студентської науково-пошукової групи з теми «Актуальні проблеми викладання англійської мови в старшій школі».

Студенти мали змогу продемонструвати теоретичні знання, отримані в університеті, на практиці. В свою чергу вчителі англійської мови навчального закладу поділилися своїм досвідом роботи.

Подібні заходи допомагають студентам реалізовувати свій творчий потенціал, а учням школи отримати гарну мотивацію для подальшого вивчення англійської мови.