Милосердя багато не буває

05.02.2017 11:14

Милосердя багато не буває, тому учні Херсонської спеціалізованої школи № 52 завжди готові прийти на допомогу всім, хто її потребує.

Волонтери школи № 52  організували благодійну акцію «Допоможемо воїнам АТО»(Авдіївка, промзона), зібрані теплі речі, солодощі, малюнки, листи, колективні привітання та побажання були передані 1 лютого 2017 року  волонтерам  Херсонського центру допомоги воїнам Уманець Галині Іванівні, яка була вдячна та зворушена увагою та небайдужістю учнів нашої школи. Подібні заходи виховують у дітей любов до Батьківщини, дають уроки мужності та виховують національно – патріотичне ставлення до подій які відбуваються в нашій країні.

Завжди пам’ятаймо, що милосердя і доброта – це два крила, на яких тримається людство.