Міський конкурс на кращу організацію харчування

22.10.2016 19:28

Наша школа взяла участь у міському конкурсі на кращу організацію харчування в загальноосвітніх  навчальних закладах, який  спрямований на створення сприятливих умов для організації харчування учнів, покращення матеріально-технічної бази шкільних їдалень  загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Надані на Конкурс матеріали висвітлювали стан покращення умов харчування учнів, збільшення показника охоплення школярів гарячим харчуванням у школі: фотографії, що підтверджували  стан їдальні до і після облаштування (оновлення технологічного та холодильного обладнання, проведення поточних і капітальних ремонтів обідньої зали, куточку для миття рук та харчоблоку, придбання меблів, посуду, наявність інформаційних стендів).

20 жовтня 2016 року до школи завітали члени журі конкурсу, серед яких Потук Олександра Іванівна – головний спеціаліст відділу з питань виховної роботи управління освіти, Задорожня Лариса Іванівна – начальник відділу харчування централізованої  бухгалтерії при управління освіти.

Директор школи Бєляєва Валентина Іванівна ознайомила журі Конкурсу з роботою шкільної їдальні.

Чекаємо результатів Конкурсу!!!