Місячник здорового способу життя

02.12.2019 18:38
На базі Херсонської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради з метою формування у дітей усвідомлення цінності власного життя і збереження здоров'я (фізичного, психічного, соціального, духовного, культурного) свого і кожної людини, виховання свідомого ставлення до ролі фізичної досконалості у гармонійному розвитку особистості, допомогти учням набути знання і досвід, який сприяє коригуванню ставлення до власної безпеки в рамках місячника здорового способу життя (04.11.2019 – 29.11.2019) соціальним педагогом школи (Дудко О.В.) були проведені наступні заходи:
  •  Співпраця з громадським союзом «Міжнародна Антинаркотична Асоціація». Профілактична лекція з питань вживання ПАР.
  •   Заняття з елементами тренінгу: «Що я знаю про здоровий спосіб життя?».
  •   Тренінги: «Здоров`я – найвища цінність», «Шлях до здорового способу життя».
  •   Соціальні диктанти із творчими завданнями на тему: «Здоров`я - найвища цінність», «Один день із життя людини, яка має шкідливі звички», «Один день із життя відомого спортсмена».
  •  Анкетування: «Молодь, здоровий спосіб життя і протиправна поведінка»
  • Заняття з елементами арт – терапії: «Модель здорового способу життя»
  • Лекції: «Вплив ПАР на організм підлітка».
  • Класні години: “СНІДу — НІ”.
  • Виставка тематичної літератури в бібліотеці школи : «Здоров`я – шлях до довголіття» (бібліотекар школи Безручко І.В.).