Святий Миколай завітав до дітей

23.12.2015 05:46

Святий Миколай завітав до дітей

Урочистий захід «Святий гість», присвячений Дню святого Миколая для дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей-інвалідів, дітей загиблих учасників АТО відбулося в спеціалізованій школі №52. Запрошення  на концерт було роздано 104 учням школи.

youtu.be/VCZWYAz7x-A

«Святий Миколай жив дуже давно, однак люди і сьогодні про нього пам’ятають, адже  святий Миколай жив любов’ю і добротою до ближніх. В кожній людині, особливо в найбільш потребуючих, він бачив самого Бога. Такі відвічні цінності як любов, доброта, милосердя та допомога потребуючим будуть завжди актуальними», – зазначила директор школи Бєляєва Валентина Іванівна.

Школярі старанно готувалися до зустрічі із Св. Миколаєм, адже зустріли дорогого гостя з великою радістю, даруючи йому свої вміння та здобуті знання: розказували вірші, співали пісні, танцювали.

Чудотворець завітав із своїми помічниками-ангелами. Найрадіснішою хвилиною для дітей було роздавання подарунків Св. Миколаєм. Жодна дитина не залишилася без подарунка. З невимовною радістю та  притаманною дітям простотою вони підходили до святого доброчинця, щоб отримати подарунок та сфотографуватися на пам’ять.

Також на свято завітала  представницька делегація Держфінінспекції України в Херсонській області –шефи спеціалізованої школи №52. Місія у членів фінінспекторів і аудиторів  вдвічі почесна. Передати зі столиці та керівництва ДФІ в Херсонській області офіційне новорічне привітання і урочисто вручити заслужені призи юним художникам. Відтак 20 дітей отримали нагороди за активну участь у всеукраїнському конкурсі малюнку та листів «Оберіг для Героя», що проводився завдяки ініціативі творчого колективу редакції видання «Фінансовий контроль». А Владі Ковпик (І місце) та Артему Зорику (ІІІ місце), до того ж, вручено набори для художньої творчості і грошові суми. Також, на розвиток закладу, передано фінансову допомогу, яка, зі слів керівника навчального закладу, дістанеться кращому класу за результатами навчального року.

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.