Набір слухачів в школу «Юний дослідник»

01.06.2016 07:30

З метою виявлення, підтримки та розвитку інтелектуального, творчого потенціалу здібної та обдарованої учнівської молоді, створення сприятливих умов для її творчого самовдосконалення з 20 травня 2016 року здійснюється набір слухачів на 2016/2017 навчальний рік в очно-заочну школу здібної учнівської молоді «Юний дослідник» Херсонського відділення Малої академії наук України .

До навчання в Школі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів, які у 2015/2016 навчальному році закінчують 6-9 класи, вихованці позашкільних навчальних закладів.

Зарахування до Школи здійснюється за умови заповнення анкети  та виконання конкурсного завдання, яке надсилатиметься персонально кожному учню, який надіслав анкету.

Учні, які брали участь у конкурсах з дослідницько-експериментального напрямку позашкільної освіти обласного та Всеукраїнського рівнів, зараховуватимуться до Школи поза конкурсним відбором за умови заповнення анкети.

Подання анкет учасниками – до 14 червня 2016 року

Виконання конкурсних робіт – з 24 червня по 01 вересня 2016 року.

Перевірка конкурсних робіт та прийняття рішення конкурсної комісії з 01 по 15 вересня 2016 року.