Нагородження переможців літературного конкурсу “Легенди Херсонщини”

17.06.2016 15:43

15 червня 2016 року в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулося нагородження переможців літературного конкурсу “Легенди Херсонщини”. У категорії «Діти» третє місце посіла Дар’я Дрюк, учениця 5-го класу спеціалізованої школи I-III ступенів №52 м. Херсону. Сертифікат за призове місце та цінний подарунок дівчинці вручив депутат облради Юрій Рожков. Як зазначив Юрій Рожков, його дуже зворушила легенда Дар’ї Дрюк «Про соняшник», тому депутат облради особисто вирішив привітати дівчинку та висловити їй свої враження від прочитаного.  «Ця легенда дуже вразила мене. Вона наповнена глибоким змістом. Приємно бачити такі таланти. Дуже пишаюсь нашими дітками за їх творчу роботу», — наголосив Юрій Рожков. Учні 5-х класів нашої школи прийняли активну участь у конкурсі та були нагороджені грамотами та подарунками.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО