Нащадки перемоги

05.05.2016 19:21
Волонтерський загін «Нащадки перемоги» Херсонської спеціалізованої школи №52 напередодні 9 травня відвідав ветеранів, а саме: Калашнікова Яківа Васильовича,Афанас'єву Клавдію Павлівну,Кобельчук Василя Федоровича. Діти дуже ретельно підготувалися до зустрічі, напередодні приготували продуктові набори.
Коли вже йшли на зустріч, то серце билося все швидше, оскільки події Великої Вітчизняної війни стосуються кожного, це невід’ємна частина історії нашої Батьківщини. А нащадки перемоги – це люди, які мають надзвичайну витримку, непересічну силу духу.
Діти з надзвичайним захопленням спілкувалися, слухали уважно розповіді про події війни, про життєві ситуації з якими спіткнулися ветерани, інколи з усмішкою, але зі сльозами на очах, розуміючи, що вони втратили багато близьких і рідних людей у цьому жорстокому випробуванні.

Ніхто не забутий, ніщо не забуто –  ці слова закарбувалися назавжди у пам'яті кожної людини.