Відкриття І туру VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка

7 жовтня 2015 року в Херсонській спеціалізованій школі  І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови  відбулося урочисте відкриття VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді  ім. Т.Г.Шевченка. Метою свята є вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу, виявлення творчо обдарованої молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвиток їх творчого потенціалу, виховання у підростаючого покоління українців поваги до культури і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами.

На відкриття конкурсу завітали почесні гості: Левенець Ніна Іванівна – заступник начальника управління освіти і науки Херсонської обласної  державної адміністрації, Чух Ганна Павлівна – методист методичного кабінету при Херсонському управлінні освіти, Загороднюк Василь Степанович - письменник, кандидат філологічних наук, голова спілки письменників України Херсонської області, лауреат державної премії імені Яра Славутича, Марецька Людмила Петрівна - завідувач науково-методичної лабораторії української мови і літератури ХАНО Херсонської обласної ради.

Урочиста частина проходила в атмосфері творчого натхнення. Учні декламували поетичні твори Т.Г.Шевченка, звучали пісні  «Зоре моя вечірняя», «Ой у лузі червона калина…», «Учітеся, брати мої…» у виконанні дитячого народного хорового колективу «Жайвір» (керівник заслужений працівник культури Козян Р.М.).

Зачарували присутніх майстерне виконання бандуристкою Анною Бабенко пісні «Сіла птаха»,  вокальні номери Аліни Деордіци, Ярослава Рогальського, Крістіни Чугунової.

Драматичний уривок «Залізні стовпи»  ознайомив присутніх із вдачею маленького Тараса – майбутнього Великого Кобзаря.

Хореографічний колектив презентував танець «Україна в серці моєму».

Шановні гості привітали учасників конкурсу, пораділи за попередні перемоги та надихнули на ще більші звершення. По завершенні свята учні перейшли до аудиторій для виконання конкурсних завдань.