ЗАВІДУВАЧ БІБЛІОТЕКИ                               БІБЛІОТЕКАР
Безручко Ірина Валентинівна                     Сікачова Наталя Леонідівна

Бібліотекарі в своїй роботі керуються законодавчо-нормативними документами: Законом України "Про бібліотеку та бібліотечну справу", Законом України "Про освіту", Положенням про шкільну бібліотеку, Інструкцією про порядок доставки, комплектування та облік літератури.
       ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ: виховання гармонійно розвинутих громадян незалежної України, задоволення потреб користувачів, забезпечення підручниками та їх збереження, збагачення школярів основами бібліографічних знань, оперативне забезпечення читачів необхідною інформацією, надання інформаційно-методичної допомоги учням і педагогам.
        БІБЛІОТЕКА ШКОЛИ - ЦЕ: книгозбірня для допитливих малюків та юних інтелектуалів, творчий простір для спілкування і поповнення інформаційного багажу, методичний центр для народження та акумуляції педагогічних інновацій, авторських програм, можливість знайомства з новими періодичними виданнгями, бібліотечно-інформаційний центр, місце де чекають нових зустрічей з шанувальниками книги.