Онлайн-зустріч батьківського мовного клубу.

19.01.2024 13:55
У Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52 вже понад три місяці триває цікава, змістовна й вкрай необхідна робота Батьківського мовного клубу.
На онлайн-зустрічах, які проходять щомісяця, батьки мають змогу вивчати мову та удосконалювати свої знання. Високопрофесійні вчителі української мови школи проводять засідання клубу в інтерактивних формах (ігри, пантоміми, конкурси, змагання тощо ) із використанням дошки Jamboard та застосунку «Learningapps».
Атмосфера зустрічей завжди легка, невимушена, що дає можливість краще відчути смак мови. Між засіданнями члени клубу отримують цікаву й корисну інформацію мовної тематики та мають можливість доторкнутись до скарбниці знань й збагатити свій словниковий запас.
Колектив школи запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до роботи Батьківського мовного клубу.