Онлайн-зустріч з науковими працівниками Миколаївського національного аграрного університету.

22.03.2023 22:20
У цей надскладний час профорієнтаційна робота має особливий  присмак абсолютної віри у мирне майбутнє! Й тому у Херсонській спеціалізованій школі І -ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради не припиняється профорієнтаційна  робота  з учнями!
         22 березня 2023 року здобувачі освіти спеціалізованої школи  №52  долучились  до онлайн-зустрічі з науковими працівниками Миколаївського національного аграрного університету.
       Учасники заходу мали змогу ознайомитися зі спеціальностями, умовами вступу та перевагами навчання в університеті. Такі зустрічі з представниками вищих  закладів освіти України  стали  вже традиційними й проводяться у школі  щотижня! Педагоги впевнені, що вони дуже корисні  для вдалого  вибору випускниками закладу свого майбутнього!