Онлайн-зустріч з незвичайним "психотерапевтом"

15.12.2023 14:44
У Херсонській спеціалізованій школі l-lll ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради відбулася ексклюзивна онлайн-зустріч з незвичайним "психотерапевтом" та найуважнішим слухачем дитячого читання собака - Кіміко Такарою !
Здобувачі освіти дізналися про унікальну собаку породи акіта-іну, або японська акіта, яка є сертифікованим каністерапевтом з особливою спеціалізацією - "собака для читання"!
Учні змогли поспілкуватися з власницею собаки Мариною Рудаковою, написати у чат запитання та отримати відповідь, почитати для Кіміко вірші, скоромовки, фрагменти своїх улюблених творів, а деякі діти під час заходу намалювали Кіміко!
Дякуємо пані Лілії Віжічаніній (ХОУНБ ім. Олеся Гончара) за чудову захоплюючу і змістовну зустріч та позитивні емоції!