Здоров'я та спорт

*проведення спортивних акцій, турнірів, туристичних змагань і походів;

*пропаганда здорового способу життя.

Проведення Всеукраїнського олімпійського тижня.

З 04 - 08.09.2017 у школі пройшов Всеукраїнський олімпійський тиждень,в якому взяли участь 924 учня. У рамках тижня були проведені такі заходи:

Ранок починався з ранкової гімнастики.

Кожного дня проводились змагання на самий стрибучий клас, самий сильніший клас, самий влучний клас в усіх класах школи

Теоретичні уроки - у вигляді класних годин, із запрошенням відомих спортсменів та випускників закладу, що мають спортивні досягнення (1-11 класи).

Практичні уроки – у вигляді міні турнірів, естафет ( 5-9 класи). Показові виступи вихованців секції карате.

Про свою безпеку дбай – правила дорожні знай!

В рамках проведення місячника  «Увага! Діти на дорозі!», з метою попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму та активізації профілактичної роботи в школі агітбригада  ЮІР «Нова Поліція» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради виступили перед учнями молодшої школи та вихованцями  дошкільного навчального закладу №67 і в ігровій формі нагадали учням про правила дорожнього руху та безпечну поведінку на дорогах.