ЕКОЛОГІЯ

Учні  школи протягом року активно  приймають  участь у різноманітних заходах та акціях екологічного напрямку:

КВІТЕНЬ

Учні нашої школи регулярно приймають участь у зборі вторинної сировини (макулатури, пластикових пляшок, батарійок).

11.04.2018 у актовій залі школи пройшли  виступи агітбригад  «Екологічна безпека» (3 - 4кл) .

Учнівські проекти по поліпшенню екологічного стану довкілля своєї місцевості «Давайте дружно природу захищати!» , «Нове життя старих речей»

Екологічні листівки «Людино схаменись!»

Участь в акціях «День землі»

Участь у екологічному заході по збору батарейок (1-11кл)

Участь у еко-акції "Чистий Херсон-квітучий Херсон" , прибирання території школи, висадка квітів на ділянках закріплених за учнями 1-11 кл.

На сьогоднішній день навколишнє середовище потребує нашого захисту. Кожен із нас може зробити неоціненний внесок і отримати задоволення одночасно. Посадивши дерево, ви забезпечите чистоту повітря, підібравши сміття на вулиці – ви покращуєте екологічну ситуацію.  Тож будьте єдиним цілим, будьте прикладом для наслідування!

Участь у екологічній акції «Я люблю Херсон» - 12 учнів 7класів взяли участь у відновленні фундаменту та фарбування фасаду літньої роздягальні, яка знаходиться на стадіоні між школами №50 та №52

«Зробимо Україну чистою!» Прибирання пришкільної території, висадка квітів ( 5-11кл.)