Доброта і милосердя…

Доброта і милосердя… Як добре, що є на світі люди, для кого ці слова – не пустий звук. З 05.09.–19.09.2017 року учні Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради активно долучилися до благодійної акції «Від серця – до серця» та «Склади ранець товаришу», метою яких є зібрання дітям – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, канцелярського приладдя (зошити, ручки, олівці, фломастери, пластилін, фарби, тощо). Аналогічні акції проходять у школі щорічно, адже учні школи не залишаються осторонь суспільних проблем та соціальних потреб різних верств населення! Творімо добро – і воно обов’язково повернеться до нас встократ.

Благодійна ярмарка солодощів на підтримку акції «Від серця до серця»

11 жовтня 2017 року учні  5 – 11 класів та батьки  Херсонської спеціалізованої школі I – III ступенів № 52 організували благодійну ярмарку солодощів на підтримку акції «Від серця до серця». Діти продавали смачні та ароматні тістечка , печиво, пиріжки які приготували разом з батьками. Під час акції панувала дружня, весела, доброзичлива атмосфера, всі намагалися спробувати різні  смаколики. Отримані кошти будуть передані в дитячу обласну лікарню, херсонський обласний дитячий будинок, організована допомога ветеранам та воїнам АТО.

Благодійна акція «Яблучко»

З  7 листопада по 15 листопада 2017 року у Херсонській спеціалізованій школі

І – ІІІ  ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради проходила благодійна акція «Яблучко», у акції взяли участь учні та батьки 1 – 11 класів . Зібрані яблука ( 180кг.)  волонтерським загоном школи «Від щирого серця» було передано у Херсонську дитячу обласну лікарню, гематологічне відділення; Херсонський дитячий клінічний неотальний центр, відділення раннього віку; Херсонський обласний будинок  дитини; Херсонський навчально – виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №29»; будинок для людей похилого віку ХОСПІС.

Участь у благодійних заходах виховує у дітей та молоді навики благодійної діяльності, підтримки благодійницьких починань, небайдужість, турботливість, активну громадянську позицію.

Щорічна акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня 2017 року у  Херсонській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради в рамках проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» з метою залучення школярів до волонтерства, благодійності й виховання небайдужого ставлення до людей соціально вразливих категорій, учні 1 – 11 класів приймали активу участь у благодійному заході до Міжнародного дня захисту прав інвалідів  «Подаруй частинку серця». Діти разом з батьками виготовляли ангелочків, які були передано: у дитячий будинок інтернатного типу «Радість»; Центр соціальної реабілітації дітей - інвалідів ( Каховський район); Старозбурівська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат (Голопристанський район).

1 грудня 2017 року ангелочки передав волонтерський загін школи «Від щирого серця» громадській організації  «Громада «ЮА»», 3 грудня 2017 року Школа танців «Дельсард» арт студія «Модные детки» хореограф Алексашкін М.В прийняли участь у благодійному концерті,  який відбувся у Палаці молоді та студентства.

Хто не пам’ятає минулого -  той не вартий майбутнього

З метою вшанування пам’яті  жертв голодомору, виховання поваги до людей, які пережили складний період української історії,  виховання громадської свідомості та співчуття волонтерський загін «Нащадки перемоги» Херсонської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради  організували та провели захід присвячений 85 річниці до Дня пам’яті жертв голодомору. На який були запрошені учасники спілки ветеранів дніпровського району, ветерани АТО, представники громадської організації  «Українська єдність» Кравець І.А.. Учні школи підготували яскраві хореографічні номери, порадували вокальними виступами, виразним читанням поезій. По завершенню концертної програми кожен ветеран отримав подарунок та був запрошений на обід до шкільної їдальні. Представникам громадської організації  «Українська єдність» було передано маскувальну сітку, що сплели учні 1 – 11 класів для бійців у зоні АТО, та малюнки учнів молодшої школи.