Обласний семінар «Розкриття потенціалу міжпредметних зв’язків для формування ключових компетентностей школярів в умовах впровадження НУШ».

24.10.2018 18:46

24 жовтня 2018 року у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №52  відбувся обласний семінар для слухачів курсів  Херсонської Академії неперервної освіти. Тема семінару: «Розкриття потенціалу міжпредметних зв’язків для формування ключових компетентностей школярів в умовах впровадження Нової української школи».

В рамках семінару проведено інтегрований урок у 1 класі  з курсу «Я досліджую світ» (учитель Селезньова С.П.). Тема уроку «Осінь».

Інтерактивний мультимедійний урок з математики за науково-педагогічним проектом «Росток» (1 клас) на тему «Склад чисел від 1 до 5. Приклади додавання і віднімання» провела вчитель Горяінова В.В.; урок з літературного читання (2 клас) на тему «Українська народна казка «Лисиця та їжак» (учитель Смерочинська І.Л.) та урок з української мови (розвиток зв’язного мовлення) – 2 клас (учитель Власюк Н.Д.). На уроках були продемонстровані різні форми роботи та методи навчання.

Гості були вражені творчою атмосферою на уроці, ґрунтовними знаннями і вміннями дітей, креативними підходами вчителів щодо прийомів і методів для досягнення мети уроку.

Всі учасники семінару були налаштовані на плідну співпрацю, приймали участь в обговоренні та аналізі відвіданих уроків.

Семінар був змістовним та плідним, що надало вчителям нових сил та натхнення в подальшій педагогічній діяльності.

Семінар пройшов на високому методичному рівні.