«Толерантність - дорога до миру та співпраці»

19.11.2021 15:20
З 15 по 19 листопада 2021 року до Всесвітнього дня толерантності в нашій школі був проведений Тиждень толерантності: «Толерантність - дорога до миру та співпраці».
В рамках цього тижня для здобувачів освіти та педагогів було організовано та проведено безліч різноманітних заходів, направлених на толерантне відношення до оточуючих, виховання щирості, бажання допомогти друзям, заохочення дітей до співпереживання та співчуття.
Проведені заходи протягом тижня:
- фотовиставка «Подаруй світу посмішку» ;
- виставка-конкурс «Дерево толерантності»;
- виставка конкурс емблем «Толерантність починається з мене!»;
- виставка – конкурс колаж класу «Наш дружній клас»;
- бібліотечна виставка-роздум «Толерантність – це…»;
- перегляд мультфільму про добро та повагу «Просто так…»;
- заняття з елементами тренінгу «Риси толерантної людини»;
- благодійна акція «Яблучко»;
- урок доброти «Спішіть робити добро!»;
- галерея учнівських робіт «Букет ввічливості»;
- заняття з елементами тренінгу «Ввічливі слова»;
- експрес опитування «Толерантність - це…»;
- дайджест «Толерантність – це…»;
- заняття з елементами тренінгу «Всі ми різні! Але всі ми рівні!»;
- бібліотечний урок «Толерантність в сучасному світі»;
- тематичний кінопоказ до тижня толерантності.
Вже за традицією, родзинкою цього тижня було те, що кожен день мав свої правила (учням пропонувалосячастіше посміхатися і дарувати оточуючим гарний настрій, поводити себе ввічливо, робити компліменти оточуючим, бути спокійним і вихованим, не боятися поділитися своїми почуттями з іншими, вибачитися якщо когось образив, помиритися з ким  посварився, допомагати слабшим і меншим).
Тиждень видався досить насиченим заходами та позитивними емоціями, учні  були дуже активні і кожного дня виконували всі правила!