Ознайомлення учнів 9-в класу з професіями суднобудівного напрямку

29.01.2020 21:35

Учні 9-В Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів 52 з поглибленим вивченням української мови імені Т.Г. Шевченка стали свідками визначної події в нашому місті!!! З метою профорієнтації та глибшого ознайомлення із професіями суднобудівного напрямку діти відвідали  Хесонський суднобудівний завод і стали свідками  спуску новозбудованого танкера на воду. Величезний емоційний вплив на підлітків справив безпосередній контакт та спілкування із представниками цих професій. Механіки, електрики, зварювальники поділилися досвідом та враженнями від результату власної роботи. Отримана інформація дозволить школярам активізувати професійне самовизначення та розширити кругозір про світ професій. Учні ще раз переконались, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

За організацію екскурсії дякуємо директору школи Шалаєвій Людмилі Василівні та заступнику директора Пшеніциній Оксані Анатоліївні.